RR8M Gloss Black 17" är en snygg fälg som tillverkas av Monaco. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Navhålet på Monaco RR8M Gloss Black är 66.5 mm stort. Monaco RR8M Gloss Black kan du köpa från BytHjul för endast 1673 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 673 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | RR8M Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Monaco RR8M Gloss Black, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 35 mm.
Fälg från Monaco på 17" med modellnamnet Rr8M Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Monaco Rr8M Anthracite Polish är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Monaco RR8M Gloss Black är 18" och har en bultcirkel på 5/112.