Detta är en Monaco-fälg av modellen GPX Gloss Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Monaco GPX Gloss Black har en fälgbredd som är 8". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57.1 mm stort. Monaco GPX Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Monaco GPX Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 211 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GPX Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
20"-fälg från Monaco av modellen GPX Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
Denna 20"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter GPX Gloss Black.
Fälg från Monaco på 20" med modellnamnet GPX Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
Monaco GPX Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 30.