Med ett pris på 1826 kronor är Monaco GP5 Gloss Black Polished ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. Fälgens bredd är 8". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet för Monaco GP5 Gloss Black Polished är 43 mm. Monaco GP5 Gloss Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1826 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 826 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP5 Gloss Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 18"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter GP5 Gloss Black Polished.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Monaco GP5 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Monaco GP5 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
19"-fälg av modellen GP5 Gloss Black Polished från Monaco. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 40 mm.