En snygg fälg på 18" från Monaco. Denna modell har Monaco valt att kalla för Grand Prix Gloss Black. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Monaco Grand Prix Gloss Black 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 824 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | Grand Prix Gloss Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
18"-fälg från Monaco av modellen Grand Prix Gloss Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 18" och ET-måttet 40 mm.
Monaco Grand Prix Black Polished, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
GP11 Gloss Black Polished lip 18" från Monaco med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Monaco GP2 Gloss Black, 18"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.