Denna 20"-fälg från Monaco har modellnamnet GP4 Gloss Black Polished. Monaco GP4 Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av GP4 Gloss Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Monaco GP4 Gloss Black Polished 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 838 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP4 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
20"-fälg från Monaco av modellen GP4 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 35 mm.
GP2 Gloss Black Polished från Monaco. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
20"-fälg från Monaco av modellen GP2 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 30 mm.
GP11 Gloss Black Polished lip 18" från Monaco med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.