Monaco GP6 Anthracite Dark är en fälg på 19" från Monaco. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Inpressningsdjupet för Monaco GP6 Anthracite Dark är 35 mm. Centrumhålet är 64.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2184 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 184 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP6 Anthracite Dark |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
Denna 19"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter GP6 Anthracite Dark.
GP6 Gloss Black från Monaco. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Fälg från Monaco på 20" med modellnamnet GP6 Anthracite Dark. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 9" och ET-måttet är 40 mm.
Monaco GP6 Gloss Black, 20"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.