En snygg fälg på 19" från Monaco. Denna modell har Monaco valt att kalla för GP8 Gloss Black Polished. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Monaco GP8 Gloss Black Polished har en bredd på 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 32 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72.6 mm stort. BytHjul säljer idag Monaco GP8 Gloss Black Polished för 2048 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 048 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP8 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
19"-fälg från Monaco av modellen GP8 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 19" och ET-måttet 20 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Monaco GP8 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 18"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter GP5 Gloss Black Polished.
Fälg från Monaco på 17" med modellnamnet CL2 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 4/108, bredden 7" och ET-måttet är 32 mm.