Om du letar efter bra 15"-fälgar kan MSW 80 Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 80 Gloss Black Polished har en bredd på 6". Fälgens cirkeldiameter är 100 mm och fästs med 4 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 4/100 för att fälgen ska passa på din bil.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 80 Gloss Black Polished är 40 mm. Navhålet på MSW 80 Gloss Black Polished är 63.3 mm stort. BytHjul säljer MSW 80 Gloss Black Polished 15" i sin webbshop för 1399 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 399 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
Fälg från MSW på 15" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 4/100, bredden 6" och ET-måttet är 35 mm.
Denna 15"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
80 Gloss Black Polished 15" från MSW med 6" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
15"-fälg från MSW av modellen 80 Gloss Black. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 35 mm.