Detta är en MSW-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 16". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 4/98.
Glöm inte kolla att ET 35 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Navhålet på MSW 80 Gloss Black Polished är 58.1 mm stort. Du hittar mer information om MSW 80 Gloss Black Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 739 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 98 |
| Bultcirkel | 4/98 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 58.1 mm |
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW 80 Gloss Black är 16" och har en bultcirkel på 4/98.
MSW 80 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 98 och som fästs med 4 bultar. 6" bredd och ET 35.
MSW 80 Gloss Black, 15"-fälg, 6" bredd, 4/98 bultcirkel och ET på 35 mm.
Tiara 4 Black Polished från IT Wheels. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 34 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 4/98.