MSW 80 Gloss Black är en av våra 16"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. MSW 80 Gloss Black har en fälgbredd som är 6.5". MSW 80 Gloss Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 100 mm (bultcirkel 5/100).
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 80 Gloss Black är 40 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. 80 Gloss Black 16" är en snygg fälg för 1798 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 798 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
16"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 40 mm.
80 Gloss Black 16" från MSW med 6.5" bredd och ET på 47 mm. Fälgens bultcirkel är 5/100.
Denna 16"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
80 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.