Denna 18"-fälg från MSW har modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Fälgbredden för denna variant av MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/108.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. BytHjul säljer idag MSW 50 Matt Gunmetal Polished för 3713 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 713 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
18"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.
50 Matt Gunmetal Polished 18" från MSW med 8" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
18"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 35 mm.
21"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.