Med ett pris på 4559 kronor är MSW 50 Matt Gunmetal Polished ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en bredd på 8.5". Fälgens cirkeldiameter är 108 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/108 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. BytHjul säljer idag MSW 50 Matt Gunmetal Polished för 4559 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 559 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
50 Matt Gunmetal Polished 19" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 18" och har en bultcirkel på 5/108.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.