Detta är en MSW-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". MSW 80 Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 7". Med en cirkeldiameter på 108 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/108.
Fälgens ET-mått är 40 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 65.1 mm. MSW 80 Gloss Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 80 Gloss Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 089 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
MSW 80 Gloss Black Polished, 17"-fälg, 7" bredd, 4/108 bultcirkel och ET på 20 mm.
MSW 80 Gloss Black Polished, 17"-fälg, 7" bredd, 4/108 bultcirkel och ET på 32 mm.
17"-fälg från MSW av modellen 80 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 17" och ET-måttet 40 mm.
19"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 42 mm.