MSW 50 Gloss Black är en fälg på 21" från MSW. Fälgens bredd är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. MSW 50 Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. BytHjul säljer idag MSW 50 Gloss Black för 4425 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 425 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 50 Gloss Black.
50 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 50 Gloss Black är 20" och har en bultcirkel på 5/108.
MSW 50 Gloss Black, 18"-fälg, 8" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 45 mm.