MSW 99 Van Matt Black är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Denna fälg är 8" bred. Fälgens cirkeldiameter är 108 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/108 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 65.1 mm. BytHjul säljer idag MSW 99 Van Matt Black för 2993 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 993 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 99 Van Matt Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 99 Van Matt Black Polished Lip. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
99 Van Matt Black från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/120.
MSW 99 Van Matt Black Polished Lip är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 35.
99 Van Matt Black Polished Lip från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/108.