MSW 42 Gloss Black är en fälg på 17" från MSW. MSW 42 Gloss Black har en fälgbredd som är 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 38 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2686 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 686 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 42 Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW 42 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/108.
19"-fälg av modellen 42 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.
17"-fälg från MSW av modellen 42 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 27 mm.
17"-fälg av modellen 42 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.