Denna 21"-fälg från MSW har modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Fälgens bredd är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 32 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk/Pol 21" i sin webbshop för 4425 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 425 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 38 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/108.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 32 mm. Bultcirkeln är 5/108.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 42.