Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet 30 Gloss Black Full Polished. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW 30 Gloss Black Full Polished har en fälgbredd på 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 110 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/110.
Fälgens ET-mått är 31 mm. Detta är en fälg med 65.1 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 30 Gloss Black Full Polished 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 639 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 30 Gloss Black Full Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
40 Black Polished 20" från MSW med 8.5" bredd och ET på 31 mm. Fälgens bultcirkel är 5/110.
MSW 30 Gloss Black Full Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 40.
30 Gloss Black Full Polished 20" från MSW med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 30 Gloss Black Full Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 53 mm.