Denna 17"-fälg från MSW har modellnamnet MSW30 Shiny Black Machined Lip. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 48 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73 mm stort. MSW30 Shiny Black Machined Lip 17" är en snygg fälg för 2946 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 946 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW30 Shiny Black Machined Lip |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 73 mm |
MSW MSW30 Shiny Black Machined Lip, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 48 mm.
MSW MSW30 Shiny Black Machined Lip, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 48 mm.
MSW30 Shiny Black Machined Lip 20" från MSW med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW30 Shiny Black Machined Lip från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.