En snygg fälg på 20" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 41 Gloss Black Polished. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av 41 Gloss Black Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. MSW 41 Gloss Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. 41 Gloss Black Polished 20" är en snygg fälg för 4192 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 192 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 41 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 41 Gloss Black Polished, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter 41 Gloss Black Polished.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 41 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
41 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.