MSW MSW30 Shiny Black Machined Lip är en fälg på 20" från MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW MSW30 Shiny Black Machined Lip 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 197 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW30 Shiny Black Machined Lip |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73 mm |
MSW30 Shiny Black Machined Lip från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet MSW30 Shiny Black Machined Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 35 mm.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 22 mm. MSW MSW30 Shiny Black Machined Lip är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet MSW30 Shiny Black Machined Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 32 mm.