Med ett pris på 4573 kronor är MSW 50 Matt Gunmetal Polished ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en fälgbredd som är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 28 mm. Denna variant av 50 Matt Gunmetal Polished har ett navhål/centrumhål som är 73.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4573 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 573 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
50 Matt Gunmetal Polished 20" från MSW med 9.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 53 mm.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
20"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 40 mm.