MSW 48 Matt Black är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 48 Matt Black har en bredd på 9.5". MSW 48 Matt Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 31 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. MSW 48 Matt Black kan du köpa från BytHjul för endast 5938 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 938 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Matt Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 11.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. MSW 48 Matt Black är 21" och har en bultcirkel på 5/120.
MSW 48 Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 55.
21"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 31 mm.
48 Van Matt black från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 51 mm. Bultcirkeln är 5/112.