Detta är en MSW-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Bredden på denna fälg är 8.5". MSW 50 Matt Gunmetal Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 25 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 50 Matt Gunmetal Polished 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 883 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
21"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.