En snygg fälg på 18" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 30 Gloss Black Full Polished. Fälgbredden för denna variant av MSW 30 Gloss Black Full Polished är 7.5". MSW 30 Gloss Black Full Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgens ET-mått är 44 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 73.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 30 Gloss Black Full Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2652 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 652 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 30 Gloss Black Full Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW 30 Gloss Black Full Polished är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW 30 Gloss Black Full Polished är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
30 Gloss Black Full Polished från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. MSW 30 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.