Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3800 kronorsklassen. Fälgen heter 30 Gloss Black Full Polished och den tillverkas av MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna variant av 30 Gloss Black Full Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 50 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. BytHjul säljer MSW 30 Gloss Black Full Polished 20" i sin webbshop för 3744 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 744 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 30 Gloss Black Full Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 30 Gloss Black Full Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 40.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 30 Gloss Black Full Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 53 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 30 Gloss Black Full Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
20"-fälg från MSW av modellen 30 Gloss Black Full Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 42 mm.