Denna 17"-fälg från MSW har modellnamnet 99 Van Matt Black Polished Lip. Bredden på denna fälg är 8". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Detta är en fälg med 73.1 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3059 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 059 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 99 Van Matt Black Polished Lip |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 99 Van Matt Black Polished Lip är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 35.
17"-fälg från MSW av modellen 99 Van Matt Black Polished Lip. Bultcirkeln är 5/120, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 99 Van Matt Black Polished Lip. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
MSW 99 Van Matt Black Polished Lip, 17"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 45 mm.