Om du letar efter bra 19"-fälgar kan MSW 48 Black Machined Face vara värt att ta en titt på. Denna fälg är 8" bred. Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. MSW 48 Black Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. En uppsättning MSW 48 Black Machined Face kan bli din för endast 4551 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 551 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
48 Matt Black 19" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
48 Matt Black 19" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
19"-fälg från MSW av modellen 48 Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/127, bredden 19" och ET-måttet 35 mm.
MSW 48 Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 50.