Om du letar efter bra 21"-fälgar kan MSW 48 Matt Black vara värt att ta en titt på. Fälgbredden för denna variant av MSW 48 Matt Black är 10". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av 48 Matt Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 50 mm. MSW 48 Matt Black har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. BytHjul säljer idag MSW 48 Matt Black för 3311 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 311 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Matt Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 48 Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 27.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet 48 Matt Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 38 mm.
MSW 48 Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 19.
MSW 48 Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 50.