MSW 74 Gloss Black Polished är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 74 Gloss Black Polished är 5/112.
Denna variant av 74 Gloss Black Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. Navhålet på MSW 74 Gloss Black Polished är 73.1 mm stort. En uppsättning MSW 74 Gloss Black Polished kan bli din för endast 4270 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 270 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 74 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW 74 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 74 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 35 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW 74 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
74 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.