MSW 30 Gloss Black Full Polished är en fälg på 19" från MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 43 mm. Denna variant av 30 Gloss Black Full Polished har ett navhål/centrumhål som är 73.1 mm stort. BytHjul säljer MSW 30 Gloss Black Full Polished 19" i sin webbshop för 3562 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 562 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 30 Gloss Black Full Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 30 Gloss Black Full Polished, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 32 mm.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter 30 Gloss Black Full Polished.
19"-fälg av modellen 30 Gloss Black Full Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 28 mm.
19"-fälg av modellen 30 Gloss Black Full Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.