Denna 16"-fälg från MSW har modellnamnet MSW79 Shiny Dark Grey. Denna fälg är 6.5" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW MSW79 Shiny Dark Grey är 41 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57 mm stort. MSW79 Shiny Dark Grey 16" är en snygg fälg för 2229 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 229 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW79 Shiny Dark Grey |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 57 mm |
16"-fälg från MSW av modellen MSW79 Shiny Dark Grey. Bultcirkeln är 5/100, bredden 16" och ET-måttet 47 mm.
MSW MSW79 Shiny Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 45.
MSW79 Shiny Dark Grey 17" från MSW med 7" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW79 Shiny Dark Grey 18" från MSW med 7.5" bredd och ET på 44 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.