MSW 72 Gloss Black Machined Face är en fälg på 17" från MSW. Fälgens bredd är 7". MSW 72 Gloss Black Machined Face har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 45 mm. MSW 72 Gloss Black Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 72 Gloss Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2664 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 664 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 72 Gloss Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
72 Gloss Black Machined Face från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
72 Gloss Black Machined Face 17" från MSW med 7" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
18"-fälg av modellen 72 Gloss Black Machined Face från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter 72 Gloss Black Machined Face.