MSW 30 Gloss Black Full Polished är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 30 Gloss Black Full Polished har en bredd på 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 48 mm. Denna variant av 30 Gloss Black Full Polished har ett navhål/centrumhål som är 73.1 mm stort. BytHjul säljer MSW 30 Gloss Black Full Polished 17" i sin webbshop för 2360 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 360 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 30 Gloss Black Full Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
18"-fälg av modellen 30 Gloss Black Full Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.
30 Gloss Black Full Polished från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW 30 Gloss Black Full Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 35.
17"-fälg av modellen 30 Gloss Black Full Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 38 mm.