41 Gloss Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 41 Gloss Black är 32 mm. Denna fälg har ett navhål som är 73.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MSW 41 Gloss Black kan du köpa från BytHjul för endast 3058 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 058 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 41 Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
41 Gloss Black från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
19"-fälg från MSW av modellen 41 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 19" och ET-måttet 45 mm.
41 Gloss Black Polished 20" från MSW med 9" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 27 mm. Modellen heter 41 Gloss Black.