Med ett pris på 4899 kronor är MSW 50 Gloss Black ett bra alternativ bland 22"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Gloss Black är 41 mm. Denna variant av 50 Gloss Black har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 50 Gloss Black 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 899 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 41 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 41 mm.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 41 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 18 mm.