Om du letar efter bra 19"-fälgar kan MSW 50 Gloss Black vara värt att ta en titt på. MSW 50 Gloss Black har en fälgbredd som är 8.5". MSW 50 Gloss Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgens ET-mått är 38 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3043 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 043 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter 50 Gloss Black.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. MSW 50 Gloss Black är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
50 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.