48 Matt Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 48 Matt Black har en bredd på 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 48 Matt Black är 45 mm. Detta är en fälg med 73.1 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 48 Matt Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2370 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 370 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Matt Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
48 Matt Black 19" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
MSW 48 Black Machined Face, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
MSW 48 Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 50.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet 48 Matt Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 38 mm.