MSW MSW48 Black Machined Face är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgbredden för denna variant av MSW MSW48 Black Machined Face är 11.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW48 Black Machined Face är 38 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 6385 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 385 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW48 Black Machined Face |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 73 mm |
MSW48 Black Machined Face från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 9" och ET 31 mm. Bultcirkeln är 5/110.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11.5" och ET-måttet är 38 mm.
MSW MSW 51 G.Blk, 21"-fälg, 11.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
En 11.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. MSW 48 Matt Black är 21" och har en bultcirkel på 5/120.