Med ett pris på 3814 kronor är MSW 41 Gloss Black ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Fälgens bredd är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 35 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. Du hittar mer information om MSW 41 Gloss Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 814 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 41 Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 41 Gloss Black Polished, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
MSW 41 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 45.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter 41 Gloss Black Polished.
MSW 41 Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.