MSW MSW 32 G.Blk/Pol är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgbredden för denna variant av MSW MSW 32 G.Blk/Pol är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 32 G.Blk/Pol är 30 mm. MSW MSW 32 G.Blk/Pol har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. MSW MSW 32 G.Blk/Pol kan du köpa från BytHjul för endast 3792 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 792 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 32 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
20"-fälg från MSW av modellen MSW 32 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 25 mm.
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 33 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW 32 G.Blk/Pol 20" från MSW med 8.5" bredd och ET på 53 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW 32 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 41 mm. Bultcirkeln är 5/112.