Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet 74 Gloss Black Polished. Denna fälg är 9" bred. Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 26 mm. Detta är en fälg med 73.1 mm stort navhål. BytHjul säljer idag MSW 74 Gloss Black Polished för 4270 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 270 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 74 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
74 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 26 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW 74 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW 44 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 74 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 35 mm.