Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet 50 Gloss Black. Bredden på denna fälg är 9.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna variant av 50 Gloss Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 22 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. En uppsättning MSW 50 Gloss Black kan bli din för endast 3643 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 643 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
50 Gloss Black 21" från MSW med 9.5" bredd och ET på 22 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
50 Gloss Black från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 11.5" och ET 22 mm. Bultcirkeln är 5/130.
50 Matt Gunmetal Polished 21" från MSW med 9.5" bredd och ET på 22 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 22 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.