Denna 17"-fälg från MSW har modellnamnet 30 Gloss Black Full Polished. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 35 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. MSW 30 Gloss Black Full Polished kan du köpa från BytHjul för endast 2842 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 842 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 30 Gloss Black Full Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter 30 Gloss Black Full Polished.
17"-fälg av modellen 30 Gloss Black Full Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 38 mm.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter 30 Gloss Black Full Polished.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW 30 Gloss Black Full Polished är 18" och har en bultcirkel på 5/112.