Om du letar efter bra 21"-fälgar kan MSW 50 Gloss Black vara värt att ta en titt på. Fälgens bredd är 10.5". Med en cirkeldiameter på 114.3 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/114.3.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Gloss Black är 48 mm. Detta är en fälg med 64.1 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 50 Gloss Black 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 425 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 48.
50 Gloss Black från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 9.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter 50 Gloss Black.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. MSW 50 Gloss Black är 21" och har en bultcirkel på 5/112.