MSW 41 Gloss Black Polished är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 41 Gloss Black Polished har en bredd på 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 41 Gloss Black Polished är 30 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 41 Gloss Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4175 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 175 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 41 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter 41 Gloss Black Polished.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter 41 Gloss Black Polished.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 41 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.
MSW 41 Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.