MSW MSW71 Shiny Gun Metal Machined Face är en fälg på 18" från MSW. Denna fälg är 8.5" bred. Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Glöm inte kolla att ET 35 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna fälg har ett navhål som är 64 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MSW MSW71 Shiny Gun Metal Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW71 Shiny Gun Metal Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 915 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW71 Shiny Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 64 mm |
19"-fälg av modellen Lunica Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 35 mm.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Lunica Matt Gun Metal Machined Face.
MSW74 Shiny Black Machined Face 19" från MSW med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
71 Gloss Gun Metal Machined Face 17" från MSW med 7.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.