Om du letar efter bra 21"-fälgar kan MSW 50 Gloss Black vara värt att ta en titt på. MSW 50 Gloss Black har en fälgbredd som är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 45 mm. Detta är en fälg med 73.1 mm stort navhål. MSW 50 Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 50 Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 038 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW 50 Gloss Black är 21" och har en bultcirkel på 5/114.3.
21"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 25 mm. MSW 50 Gloss Black är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 50 Gloss Black.