Denna 17"-fälg från MSW har modellnamnet 99 Van Matt Black. Denna fälg är 8" bred. Med en cirkeldiameter på 120 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/120.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. En uppsättning MSW 99 Van Matt Black kan bli din för endast 2993 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 993 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 99 Van Matt Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 99 Van Matt Black Polished Lip. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
99 Van Matt Black 17" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
18"-fälg av modellen 99 Van Matt Black Polished Lip från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 45 mm.
99 Van Matt Black 18" från MSW med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.