En snygg fälg på 22" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för MSW 51 G.Blk. Fälgbredden för denna variant av MSW MSW 51 G.Blk är 9.5". MSW MSW 51 G.Blk fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Glöm inte kolla att ET 49 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 72.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5069 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 069 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 49 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 49.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 49.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 49.